Фінансово-лізингова компанія «Електрон-Лізинг» – дочірнє підприємство концерну «Електрон», створене у січні 1997 року. Основним напрямком діяльності ФЛК «Електрон-Лізинг» є надання послуг з оренди нерухомості різноманітного призначення – офісних, виробничих та складських приміщень.

 

ФЛК «Електрон-Лізинг» пропонує приміщення різноманітного розміру та планування. Вигідне розташування будівель і споруд поруч із головними транспортними комунікаціями міста і магістралями міжнародного сполучення, розвинута промислова інфраструктура, наявність зручних під'їзних залізничних та автомобільних шляхів створюють умови для успішної діяльності у різних сферах виробництва та послуг. Значна частина офісних і промислових площ пропонується у промисловій зоні міста Львова, де створюється перший в Україні індустріальний технопарк за участю як вітчизняних, так і зарубіжних інвесторів.

 

Серед партнерів ФЛК «Електрон-Лізинг» промислові компанії, підприємства середнього та малого бізнесу, фінансові установи. Компанія індивідуально підходить до потреб кожного партнера та забезпечує їм максимально вигідні умови співпраці, про що свідчить зростання з року в рік кількості клієнтів.

 

У структуру компанії входять також власні виробничі та сервісні філії:

 

- Спортивний комплекс «Електрон» пропонує своїм клієнтам спортивно-рекреаційні послуги: відкриті тенісні корти та універсальні майданчики для міні-футболу, баскетболу і волейболу.

 

- Станція технічного обслуговування «Електрон-Авто» надає автовласникам широкий спектр послуг з ремонту та технічного обслуговування автомобілів.

 

ФЛК «Електрон-Лізинг» – одна з найбільших лізингових компаній Західної України, є активним членом асоціації «Укрлізинг».

 

Запрошуємо Вас на ФЛК «Електрон-Лізинг»!